اپل آیدی

اپل آیدی نام کاربری شما برای استفاده از هرچیزی که در اپل انجام می دهید، می باشد، که شامل دانلود برنامه از AppStore ، فعال سازی iCloud بر روی همه ی دستگاهایتان، دسترسی به وب سایت پشتیبانی اپل، خرید آنلاین از فروشگاه اپل و ….. می باشد.

کاربران گوشی آیفون 11 با داشتن یک اپل آیدی به راحتی، می توانند از اپ استور آیتونز، اپلیکیشن دانلود کنند و از آن لذت ببرند. اپل ایدی یک اکانت شخصی بوده و شامل یک آدرس ایمیل و رمز عبور که از آن برای ورود به سرویس های اپل استفاده می کنید، می باشد.

 

اپل آیدی

شما به چند اپل ایدی نیاز دارید؟

فقط یکی. شما می توانید از یک اپل ایدی برای دسترسی به تمامی سرویس های اپل استفاده کنید گرچه امکان استفاده از اپل ایدی های مختلف در قسمت های متفاوت اپل وجود دارد. مثلا شما می توانید در ایکلود یک اپل ایدی وارد کنید و در قسمت ایتونز و اپ استور اپل ایدی متفاوتی را وارد نمایید اما توصیه می کنم از یک اپل آیدی برای تمامی قسمت ها استفاده کنید.

 

چگونه اپل آیدی را فعال کنیم؟

طریقه استفاده از اپل ایدی در آیفون به این صورت می باشد که پس از دریافت اطلاعات اپل آی دی تهیه شده که شامل یک آدرس ایمیل و یک پسورد می باشد، می بایست در دستگاه آیفون یا آیپد خود برنامه iTunes & App Store را باز کنید و در پایین صفحه بر روی گزینه Sign In کلیک کنید. در این زمان اطلاعات اپل آی دی خود را وارد کنید و به این ترتیب برنامه اپ استور برای شما فعال می شود و به همین ترتیب می توانید سرویس های دیگر مانند iCloud را هم فعال کنید.

 

اپل آیدی

iCloud چیست؟

iCloud یکی از سرویس های مهم و کاربردی اپل می باشد که توسط آن می توانید از تمامی اطلاعات بک آپ یا پشتیبانی بگیرید و در هرکجا و بر روی هر دستگاهی به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید. برای استفاده از این سرویس نیاز به یک حساب Apple یا همان اپل آیدی خواهید داشت.

 

اپل آیدی

 

 

 

اپل آیدی