جعبه کادویی باغ کالا

 

این روزها تمام لحظات زندگی مان با اینترنت ادغام شده پس بهترین راه بهینه سازی مصرف زمان است. با گسترش زندگی آنلاین این امکان ایجاد شده  تا بسیاری از فعالیت های زمان بر روزمره ی انسان ها از طریق اینترنت بهینه تر شوند و زمان کمتری اتلاف کنند.

 

خرید اینترنتی یکی از مهم ترین گزینه های زندگی امروزی برای صرفه جویی در وقت و هزینه است. در خرید آنلاین با صرف مدت زمانی کوتاه در منزل می توان فرآیند خرید های شخصی، خرید روزانه ی منزل و خریده های عمده برای تجارت و محل کار را  انجام داد. در نتیجه زمان بیشتری برای گذراندن اوقات فراغت و استراحت خواهید داشت به همین دلیل طرفداران این روش هر روز بیشتر می شوند.

 

باغ کالا برای عزیزانی که قصد این را دارند تا کالای خریداری شده را هدیه دهند جعبه های کادویی بسیار زیبا و منحصر به فرد طراحی کرده است. لازم به ذکر است ارسال با جعبه کادویی فقط برای شهر تهران فعال بوده و به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی حمل و نقل توسط پست و تیپاکس امکان ارسال با جعبه کادویی برای شهرستان ها وجود ندارد.

 

قیمت جعبه های کادویی باغ کالا ۳۹ هزار تومان بوده که مبلغ ۱۵ هزار تومان نیز بابت هزینه ارسال تهران به این مبلغ اضافه میگردد. شما برای تحویل گرفتن کالای خریداری شده به همراه جعبه کادویی کافیست در صفحه تسویه حساب روش ارسال با جعبه کادویی را انتخاب کنید.