نمادهای اعتماد

اینماد 

در تجارت الکترونیک، اعتماد حرف اول را می‌زند ، اینماد در واقع نماد اعتماد الکترونیکی است که سبب می شود تا کاربران با خیال آسوده از خرید اینترنتی خود اطمینان حاصل کنند. (Enamad) نماد اعتماد الکترونیکی  از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیک به وب‌سایتی‌هایی داده می‌شود که دارای ضوابط مشخص و از پیش تعیین شده‌ای باشند. به این معنا که مرکز توسعه‌ی‌ تجارت، کسب‌وکارهایی را که دارای نماد اعتماد الکترونیکی است را تأیید کرده و کاربران می توانند با اطمینان از قانونی بودن کسب و کار، سفارش خود را ثبت کنند. همچنین درصورت سرپیچی کسب‌وکار دارای اینماد از قوانین‌، کاربران می‌توانند شکایت خود را از طریق مبادی ذیربط دنبال کنند. از نمادهای اعتماد باغ کالا میتوان به نماد الکترونیکی اشاره کرد. لازم به ذکر است باغ کالا در رتبه بندی سایت ها از نظر سازمان مدیریت صنعتی کشور نیز موفق به اخذ 4 ستاره شده است که در نماد الکترونیک نیز قابل مشاهده است.


اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

«اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی» در حوزه اعطای مجوز به کسب و کارهای اینترنتی با هدف تسهیل کسب و کارها در بستر فضای مجازی فعالیت میکند. اتحاديه صنف کسب و کارهای مجازی وظیفه ی نظارت بر انجام وظايف مقرر در قانون و مقررات نظام صنفي، حمايت و حفظ حقوق صنفي اعضا، ايجاد و تحکيم اصول همکاري بين افراد صنفي، تلاش براي بهبود محيط کسب و کار، تعامل با دستگاه هاي دولتي، نهادهاي عمومي غير دولتي و بخش خصوصي در راستاي وظايف و اختيارات خود، همچنين تلاش در راستاي ارتقا کيفي خدمات رساني اعضا به مردم و اطلاع رساني مناسب رسيدگي به شکايات دريافتي می باشد. از جمله نمادهای اعتماد باغ کالا نشان اتحادیه کشوری کسب و کار می‌باشد.


انجمن صنفی کسب‌ و کارهای اینترنتی

امروزه برای هر کسب و کاری، انجمن و صنف مخصوص آن کسب و کار تشکیل می شود. کسب و کارهای اینترنتی هم از این قاعده مستثنی نیست. انجمن صنفی کسب‌ و کارهای اینترنتی مطابق اساس‌نامه خود موظف به سروسامان دادن اوضاع کسب‌وکارهای اینترنتی می‌باشد. این سازمان مردم‌نهاد با موافقت سازمان توسعه تجارت الکترونیک شروع به فعالیت کرد. سازمان توسعه تجارت الکترونیک در آن زمان وظیفه حمایتگری از تجارت الکترونیک را بر عهده داشت، درواقع  انجمن صنفی کسب‌ و کارهای اینترنتی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت گردید. پیش‌شرط این انجمن این است که تمام اعضای انجمن نماد اعتماد الکترونیک برای کسب‌وکار خود داشته باشند.

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی


گواهی عضویت انجمن علمی تجارت الکترونیک

این انجمن به ‌هدف گسترش، پیشبرد و ارتقای علمی تجارت الکترونیکی و توسعه کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه‌ تجارت الکترونیکی، تأسیس ‌شده است. مجموعه آسو سرور طلایی نیز گواهی عضویت این انجمن را اخذ نموده است.


گواهی عضویت نظام صنفی رایانه ای کشور

این سازمان گسترده ترین مجموعه مردمی است که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، به منظور تنظیم مناسبات بخش خصوصی و دولت و مشارکت نمودن مؤثر در سازماندهی در بخش های تجاری رایانه ‌ای فعالیت می کند. باغ کالا نیز گواهی عضویت نظام صنفی رایانه ای کشور را اخذ نموده است.


نماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال

نماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال که توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می گردد از دیگر نمادهای اعتماد باغ کالا می‌باشد. با افزودن این نماد ، وب سایت، تحت نظارت رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته و به جهت احراز هویت مالک وب سایت ، سبب اعتماد کاربران به وب سایت می شود.


گواهی شرکت های خلاق

با توجه به رونق اقتصاد خلاق به عنوان رویکردی نوین در عرصه  اقتصاد، صنعت و فرهنگ که در تلاش است با ایجاد پیوند و تعامل میان این حوزه ها، ارزش اقتصادی و فرهنگی محصولات خلاق را به مثابه تولیدات ارزشمند در عصر حاضر نشان دهد، شاهد هستیم که در کنار شکل‌گیری شرکت های دانش‌بنیان در مراکز علمی و دانشگاهی کشور، بخش دیگری از شرکت‌ها که عمدتا در صنایع خلاق، فرهنگی و خدمات نوین و مبتنی بر فضای دیجیتال فعال هستند و ماهیت رشد ایشان بر مبنای خلاقیت، نوآوری و ارایه مدل های نوین کسب و کار می باشد، در زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی کشور ظهور کرده و مراحل رشد خویش را با شتاب پشت سر می گذارند. باغ کالا نیز به عنوان شرکت خلاق در کارگروه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق تایید گردد و گواهی زیر را دریافت نماید.


گواهی عضویت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران یک موسسه غیرانتفاعی ایرانی می باشد، این اتاق به منظور هماهنگی و همکاری بین بازرگانان، صاحبان صنایع و معادن، با نهادهای دولتی، ایجاد شده است. از وظایف این اتاق می توان به تلاش و پیگیری برای مطالبه خواسته‌های مشروع بخش خصوصی از حاکمیت، تقویت کمیت و کیفیت ارائه خدمات متنوع حرفه‌ای به اعضا با هدف توسعه پایدار اقتصادی، رشد و بالندگی فعالان کسب و کار و ارتقا استانداردهای زندگی در منطقه اشاره کرد. آسو سرور طلایی (باغ کالا) گواهی عضویت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران را اخذ نموده است.

 


گواهینامه ایزو 10003

گواهینامه استاندارد ایزو 10003، استانداری است که به منظور حل اختلافات و راه حل برای رسیدگی به شکایات خارج از سازمان ایجاد شده است. در واقع این استاندارد برای شکایاتی که درون سازمان حل نمی شوند راهکار ارائه می دهد. هدف از این استاندارد این است که نارضایتی مشتریان از شکایات حل نشده را به حداقل برساند. و راه حل های استانداری در اختیار سازمان ها قرار می دهد.


چهارمین دوره کنفرانس الگوهای نوین مدیریت کسب و کار

چهارمین دوره کنفرانس ملی الگوهای نوین مدیریت کسب و کار در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ با هدف رونق تولید، مدیریت بازاریابی و برندینگ با رویکرد رونق تولید در شهر تهران برگزار گردید. مجموعه باغ کالا از مجموعه های برتر دعوت شده به این کنفرانس می‌باشد.

 


همایش یکصد واحد مشتری مدار:

این همایش به منظور بررسی میزان رضایت مندی مشتریان از کسب و کار مربوطه می‌باشد. لازم به ذکر است مجموعه باغ کالا اسپانسر و میزبان ویژه این همایش بوده و همچنین به عنوان مجموعه برتر از نظر میزان رضایت مندی مشتریان انتخاب گردید.